Można o nich mówić naprawdę dużo, oczywiście samych pozytywnych rzeczy. Prawie wszystkie ich produkty to bestsellery, są zawsze krok do przodu. Myślą o potrzebach Klientów, zanim oni pomyślą, czego brakuje im w kuchni. Nie ważne czy są to deski do krojenia, szpatułki czy maty do naczyń - wszystko jest przemyślane i wykonane z najwyższej jakości produktów. 

Kilka hitów, o których warto wspomnieć to na pewno kwadratowe durszlaki. Posiadają nóżki, a także silikonową rączkę, która nie wyślizgnie się, kiedy dłoń będzie mokra. Dwa rozmiary, kilka kolorów - każdy wybierze coś dla swoich potrzeb. 

Jednym z najbardziej znanych produktów jest deska Chop2Pot. A jeśli nazwa nic nie mówi to na pewno można ją kojarzyć, jako deska składana "szufelka". Wszystko to, co zostanie pokrojone na desce, a następnie przeniesione do garnka lub miski na pewno nie wypadnie z deski. 

Przestrzeń w zlewie oraz wokół niego jest bardzo ważna. Po pierwsze ma być tam czysto, a po drugie po prostu ładnie. Jeśli już ma tam stać płyn do naczyń - to w dozowniku, jeśli gąbka i szmatka - to w pojemniku. Raczej wszystko pochowane i posegregowane.Ich pomysły na przestrzeń wokół zlewu są rewelacyjne i bardzo pomocne. 

Jest jeszcze wiele produktów, które służą pomocą w kuchni podczas każdego gotowania, pieczenia oraz przygotowania potraw. A jeśli coś nie przypadnie do gustu, chociaż jest to mało prawdopodobne, to na pewno spodoba się to Waszym dzieciom lub wnukom. Mamy na to dowody! :)