Każda marka, którą mamy w sklepie ma coś ciekawego do przekazania. Projektanci wymyślają coraz to śmielsze i innowacyjne produkty, ale jeszcze nigdy nie byliśmy tak bardzo zachwyceni wykonaniem i zastosowaniem produktów codziennego użytku. 

Mowa tutaj oczywiście o japonskiej marce Yamazaki. Wszystko to, co mamy, a za chwilę będzie tego jeszcze więcej, po prostu zachwyca. Niby takie proste i banalne rzeczy, ale wykonane z niezwykłą starannością i dbałością o każdy detal. Oczywiście przede wszystkich chodzi tutaj o praktyczne zastosowanie akcesoriów kuchennych, ale jeśli już coś stoi na blacie, to dlaczego ma nie być jego ozdobą? ;) W tym przypadku jest! Nieważne czy jest to łyżka do ryżu, suszarka do naczyń czy mała mydelniczka. Każda z tych rzeczy to małe arcydzieło w minimalistycznym wydaniu. I tak naprawdę na co nie patrzymy, czego dokładniej nie oglądamy to zdajemy sobie sprawę, że i to, i to, i jeszcze to powinno być w kuchni! 

Mamy kilku Klientów, którzy naprawdę oszaleli z "miłości" do Yamazaki. Kolekcje są bardzo rozbudowane, więc można sobie spokojnie dopasowywać akcesoria do potrzeb własnych. 

Marka Yamazaki posiada dwie wiodące kolekcje: Tosca oraz Tower. Czym się różnią?

Tosca to białe akcesoria wykonane ze stali nierdzewnej plus drewna - zawsze będą to uchwyty. 

Kolekcja Tower to bardzo rozbudowana ilość produktów. Znajdą się takie, które muszą stać na blacie oraz te, które pomogą w urządzaniu miejsca w szafkach i szufladach. 

Ta wiadomość na pewno ucieszy większość z Was, ponieważ wszystkie produkty są białe i czarne. Marka postawiła na dwa najbardziej neutralne kolory, które będą pasowały do każdego wystroju kuchennego. 


Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą w sklepie internetowym, a także w sklepach w Domotece i Parku Handlowym Janki. 

:)