Kilka słów O NAS...

Chcemy się Wam przedstawić. Z reguły, tu, sklepy powołują się na pasję, która kieruje ich misją, na wysublimowane poczucie estetyki, które każe prezentować Klientowi najlepsze dostępne marki. Wszystko ładnie brzmi i cieszymy się, że powstaje tyle natchnionych biznesów. Cóż więc możemy napisać o sobie, żeby już utartych sloganów nie kopiować?

QForma powstała w 2006 roku. Przez te wszystkie lata świat się zmienił. Trendy, gusta ale przede wszystkim potrzeby Klientów ewoluowały. Kiedyś wprowadzaliśmy na rynek kolorowe gadżety. Wszystkie bardziej bądź mniej przydatne ale wesołe, praktyczne i designerskie.

Dziś, mając w sercu minimalizm oraz świadomość odpowiedzialności, że to, co sprzedajemy, wzbogaci Wasze kuchnie, bądź stanie się kolejnym jednorazowym gadżetem, uważniej tworzymy naszą ofertę.

Wiemy, że najcenniejszy jest czas. Nie możemy go sprzedać ale oferując wyselekcjonowane produkty, to my poświęcamy go najwięcej, by wybrać tylko te godne Waszej uwagi. Te, które starczą na dłużej, bo są dobre, niezawodne i praktyczne.

Mając sklep stacjonarny wiemy jak te produkty wyglądają, używamy ich, wyrabiamy sobie o nich zdanie. Polecamy je, bądź usuwamy z oferty. Znamy się na wyposażeniu kuchni.

Zaufaj nam więc jak tysiące Klientów od ponad dekady i zrób szybkie zakupy a zaoszczędzony czas poświęć na beztroską krzątaninę w opływającej aromatycznymi zapachy kuchni.  

Serdecznie Cię u nas witamy i zapraszamy do zakupów.


Kategorie