Zdrowy pojemnik do lodówki Purity wysoki

Marka: Tescoma
89182800
Dostępność:
Na magazynie

89,00

Kolekcja pojemników Purity to rewelacyjne przechowywanie żywności w lodówce. Materiał, który został wykorzystany to ich produkcji jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego stosowanego w farmacji oraz medycynie. Pojemniki są neutralne zapachowo, więc nawet długoterminowe przechowywanie jedzenia jest możliwe. 

Dno jest dwustronne. Z jednej strony posiada wypustki zapobiegające wilgoci. Natomiast druga strona posiada wyższy rant, więc soki pozostaną na tacy. Pojemnik jest hermetycznie zamykany za pomocą zatrzasków, które są z dwóch stron. Dzięki temu nie przedostaną się też żadne zapachy z lodówki do pojemnika i odwrotnie. 

W pojemnikach Purity świetne jest to, że gotowe przekąski można najpierw trzymać w lodówce, a potem podać na tacy na stół. 

Przechowywanie w pojemnikach Purity jest o tyle wygodne, że są idealnie do siebie dopasowane. Dzięki temu zajmują mało miejsca w lodówce, bo można je ustawiać jedno na drugim. 

Wysoki pojemnik będzie dobry do przechowywania serów, wędlin, większych owoców. 

Marka Tescoma zaskakuje swoim praktycznym podejściem do organizowania sobie najpotrzebniejszych artykułów kuchennych. Najbardziej podoba nam się to, że zachęcają do tego, aby wiele rzeczy robić samodzielnie, np. masło, ser czy soki. A pomogą w tym od samego początku do samego końca niezbędne gadżety.

  • Wysokość: 10 cm
  • Szerokość: 22 cm
  • Długość: 28 cm
  • W opakowaniu: pojemnik + dodatkowy zestaw zatrzasków
  • Pochodzenie: Czechy
  • Materiał: tworzywo sztuczne neutralne zapachowo
  • Ważne: można myć w zmywarce; produkt zdobył wiele prestiżowych nagród

Napisz swoją recenzję

Zdrowy pojemnik do lodówki Purity wysoki

Zdrowy pojemnik do lodówki Purity wysoki

Napisz swoją recenzję

Kategorie