Lista produktów marki: Abeego

Niech nasze pożywnienie będzie żywe! To hasło jest ideą produktów marki Abeego.

W 2008 roku Toni Desrosries pracowała jako specjalista od żywienia, uświadomiła sobie wtedy, że przecież w naturze nic szczelnie nie jest zamkniętę, więc po co przechowywać nasze pokarmy bez dostępu świeżego powietrza... Postanowiła zrobić coś dobrego i wymyśliła opakowania do żywości, które oddychają. Poznajcie je, pięknie pachnące, wytrzymałe, ekologiczne. Wykonane z nasączonej pszczelim woskiem, olejkiem jojoba i żywicą, organicznej bawełny bądź konopnego lnu. 

Pomagają racjonalniej gospodarować naszym pożywieniem, bo jedzenie, które zachowuje dłużej swoją swieżość, jest zjadane a nie wyrzucane.

Wszystkie materiały użyte w produkcji są darami ziemi i bez szkody dla niej, ulegną kiedyś degradacji.

Wszyscy w Abeego bardzo dbają, by minimalizować negatywny wpływ na środowisko, dlatego całej produkcji przyświeca idea Zero Waste. Nie ma śmieci, są tylko surowce, które znów są wykorzystywane.

Wystarczy ciepło rąk, sprawne zapakowanie i już o nasze pożywienie dbamy właściwie. Wosk pod wpływem dotyku mięknie i daje się z łatwością formować. Gdy arkusz chcemy umyć, wystarczy opłukać go pod zimną wodą. Nie ma potrzeby używać detergentu, a jeśli uznacie, że to konieczne pamiętajcie, by był to płyn przyjazny środowisku. Dziękujemy ;))

Przy właściwym korzystaniu z Abeego, będzie Wam służył przez rok albo i dłużej!Abeego opakowania do jedzenia  

Więcej

Widok

Kategorie