Drodzy Klienci,

Dziękujemy wszystkim, którzy nam zaufali i przekazali swoje dane. Uczciwość, rzetelność i poufność w gospodarowaniu tymi informacjami jest dla nas i zawsze była priorytetem. Wasze dane są i będą u nas bezpieczne i odpowiednio chronione.

 Nie mniej jednak, w związku z wejściem 25 maja 2018 roku w życie nowych przepisów dotyczących ochrony danych osobowych (tzw. ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych – „RODO”) oraz obowiązkiem informacyjnym, jaki wynika z tych przepisów, mamy obowiązek przekazać Wam ważne informacje.

  • Administratorem danych osobowych (takich jak: imię i nazwisko, adres e-mailowy, adres korespondencyjny, numer telefonu, lub inne udostępnione nam przez Państwo dane)

jest:

Imagine s.c. Elżbieta Krop, Marta Krop-Włodarczyk

Prowadząca działalność pod marką QForma

Adres siedziby:

Ul. Pogodna 29

05-830 Nadarzyn

NIP:5242765571

  • Państwa dane osobowe są przez nas wykorzystywane wyłącznie w celu realizacji Państwa zamówień oraz informowania o ofercie sklepu stacjonarnego jak i internetowego qforma.pl

tj. powiadamiania o nowościach, promocjach i interesujących wydarzeniach.

oraz w celu bezpośredniego kontaktu naszych pracowników z Państwem w celu informacji o zamówieniu i jego realizacji.

  • Państwa dane osobowe będą przetwarzane i archiwizowane przez nas zgodnie z przepisami prawa przez cały czas prowadzenia działalności. Do czasu zakończenia działalności lub odwołania zgody na przetwarzanie powierzonych nam danych.
  • Państwa dane osobowe przekazane nam są na zasadzie dobrowolności. Przetwarzane są zgodnie z przekazaną Państwu informacją w chwili wypełniania odpowiedniego formularza. Zawsze przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych. Mają Państwo prawo żądania ich sprostowania, modyfikacji, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania czy też wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych. 
  • Państwa dane osobowe, w celu realizacji zamówienia bądź przesłania informacji mogą być przekazywane naszym podwykonawcom, tj. dostawcom rozwiązań informatycznych, serwisów płatniczych oraz dostawcom usług transportowych, wyłącznie w celu realizacji celów, o których zostaliście Państwo powiadomieni w chwili zgody na przetwarzanie Waszych danych osobowych. Z wszystkimi naszymi partnerami mamy podpisane odpowiednie umowy chroniące przekazane nam Wasze dane osobowe
  • Przysługuje Państwu prawo do wniesienia skargi dotyczącej przetwarzania przez nas Waszych danych osobowych do odpowiednich organów nadzorczych.
  • W sprawach związanych z ochroną danych osobowych mogą się Państwo kontaktować z nami bezpośrednio:

mailowo pod adresem: sklep@qforma.pl,

pisemnie na adres: Imagine, Pogodna 29, 05-830 Nadarzyn

Więcej o naszej Polityce prywatności i plikach Cookies

Dziękujemy i pozdrawiamy