Już w sobotę zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby funkcjonować trochę bardziej ekologicznie ale nie wiedzą jak. Na Targach znajdziecie odpowiedź na każdy ekologiczny dylemat. Wierzymy, że zmiania zaczyna się w kuchni, tam też najwięcej grzeszymy. Przynosząc zakupy w foliówkach, pakując lunch w jendorazowe opakowania, wyrzucając jedzenie, nie segregując produkowanych w domu śmieci... itd.. Nasze grzechy można wymieniać bez końca Tłumaczymy, że nie mamy na to czasu, nie wiemy jak, że nas to nie dotyczy. "Świata nie zbawię", otóż zbawisz, bo nawet jedna decyzja, by zrezygnować z jednorazówki na rzecz wielorazówki zmienia już bardzo dużo a to dopiero początek. 

Jeśli to prawda, że jesteśmy ostatnim pokoleniem, które może coś zmienić... to nie mamy już czasu, by się zastanawiać. Trzeba działać. Nie wiecie jak? My wiemy. Jeszcze nie wszystko ale uczymy się cały czas i bedzie nam miło jeśli w podróż po zrównoważonym ekologicznie życiu wyruszycie z nami.

Na targach zobaczycie sporo nowości i ciekawostek. Dla nas to wydarzenie to tez możliwość zdobycia nowych, inspirujących i ekologicznych produktów do oferty QFormy.  Do zobaczenia zatem w sobotę w Agorze a potem już w QFormie w domotece i online ;)

Więcej organizacyjnych informacji znajdziecie na stronie 

http://www.targi-zerowaste.pl/

Jeśli jesteście ciekawi jak targi wyglądały w tamtym roku, to poniżej znajdziecie krótką fotorelację.  

targi zero waste 2017Zespół QForma na targach Zero Waste 2017  Ola & MArtatargi zero waste 2017