Milie widziany w wielu kuchniach jest japoński minimalizm, nam też się bardzo spodobał. Dlatego poszerzyliśmy naszą ofertę o drobne meble - wybór okazał się dobrym, bo szukacie takich właśnie akcesoriów do wyposażenia wnętrz. 

Niejednokrotnie, dowiadywałyśmy się, od Klientów, że wieszak stojący Yamazaki, to była kropka nad i. Idealnie wkomponował się w aranżacje przedpokoju. I nawet właściciele wieszaka lubią, jak nic na nim nie wisi. ;) Bo wtedy elegancko się prezentuje. Jest ciężki, więc stoi bardzo stabilnie na podłodze. 

Do przedpokoju pasuje również jeszcze jeden gadżet - parasolnik. Ten, od Yamazaki z kolekcji Nest jest przepiękny. Nawet, jak wszystkie parasole są w użyciu - nie szkodzi, bo jest on ozdobą sam w sobie. Często wykorzystywany jest w innych celach, np. na świecące kule. 

Także do przedpokoju jest już stojak, a do łazienki też coś mamy! Wieszak łazienkowy, który trzeba oprzeć o ścianę. A nim zawisną ręczniki. Często pytacie nas, czy może stać w sypialni czy garderobie. Ależ oczywiście! Może być to wieszak na ubrania i dodatki. ;) A z niego szybko wszystko ściągniemy, ponieważ dwa pręciki są obrotowe. Wystarczy lekko pociągnąć, np. ręcznik i jest on od razu w ręku. 

A do salonu lub gabinetu polecamy mały stolik kawowy lub jako podręczne miejsce na książkę, gazetę czy pilot do telewizora. Mały, na trzech drewnianych nóżkach wygląda bardzo nowocześnie. 

Mebli jeszcze nie jest zbyt wiele, ale co najważniejsze dostały do Was aprobatę. :) W sumie to było to oczywiste, ponieważ akcesoria kuchenne cieszą się wielką popularnością. Wszystko jest doskonale przemyślane i dokładnie wykonane. :)

Zapraszamy na zakupy tutaj: http://qforma.pl/144_yamazaki?n=50 a także do Domoteki. :)