O Nas - QForma

O Nas

W takim miejscu, każdy powołuje się na pasję, która kieruje jego życiem, na wysublimowane poczucie estetyki, które każe prezentować Klientowi najlepsze dostępne marki. Wszystko ładnie brzmi i cieszymy się, że powstaje tyle natchnionych biznesów. Cóż więc możemy napisać o sobie, żeby już utartych sloganów nie kopiować?

 

A DLACZEGO WARTO Z NAMI?

 

* Istniejemy na rynku już bardzo długo. Przetrwaliśmy mody, kryzysy i nasze przeprowadzki.

 

* Mamy dwa sklepy stacjonarne (w planach więcej) i jeden sklep internetowy.

 

* Jesteśmy firmą, która wyżej niż cokolwiek innego stawia sobie drugiego człowieka.

 

* Staramy się bardzo, żeby wszystko co możecie u nas kupić, było najlepszej jakości i naprawdę praktyczne.

 

* Każdy problem, niejasność rozwiązujemy od razu. Zawsze jesteśmy do Waszej dyspozycji.

 

* W każdej sprawie możecie z nami porozmawiać poprzez mail, telefon, czat na żywo, Facebook.

 

* Mamy produkty, które znamy, które oglądamy i testujemy. Nie sprzedajemy tylko zdjęć.

 

* Zakupy powinny być przyjemnością, więc mamy zasadę, że wszystko co kupicie i Wam nie będzie pasowało, możecie nam zwrócić (liczymy, że w stanie nie noszącym śladów użytkowania ;))

 

* Jesteśmy dla Was i wszystko co robimy, staramy się robić najlepiej jak potrafimy.

Kim jesteśmy...

Trochę się zmienialiśmy ale jesteśmy z Wami i dla Was od 2006 roku. Wtedy właśnie powstał pierwszy sklep QForma. Po kilku latach, zmieniliśmy logo i przenieśliśmy się do większego lokalu w Domotece. Rok 2014 był dla nas ważny też dlatego, że udało nam się w końcu ruszyć z naszym sklepem online. Kto nas dobrze i długo zna, wie że nie było to takie proste. Natomiast w roku 2015 otworzyliśmy nasz drugi sklep w Parku Handlowym Janki. Czekamy jak sobie będzie radził ale ilość serca i energii, które byly tam włożone, dobrze rokuje na przyszłość.


Byliśmy jak budziły się w Was pasje do gotowania i dobrej kuchni. Jak konkurencja kpiła z nas, że mamy kolorowe akcesoria i że nikt tego nie kupi, my chciałyśmy dać Wam coś innego niż szkło, porcelanę i stal. I tak bardziej ceniąc Waszą miłość do gotowania, niż nasze widzimisię, stworzyłyśmy sklep, w którym każdy, kto chce coś ugotować, znajdzie coś dla siebie.


Nic nie cieszy bardziej niż delikatny uśmiech zadowolonego Klienta, który przechadza się po naszym sklepie, a słowa uznania, czasem nawet jasno deklarowanej miłości do naszego sklepu,to kwint esencja naszego istnienia!


Czasem nie znajdziecie u nas "najbardziej" znanych marek, bo uważamy, że nie zawsze to, co znane jest dobre. Szukamy produktów, króre się Wam przydadzą gdy będziecie robić nawet najbardziej wyszukane danie. Cieszy się nasze serce i rozpiera duma, gdy przychodzicie do nas, bo wiecie że "jak nie w QFormie, to nigdzie" nie znajdziecie rzeczy, której najbardziej w kuchni potrzebujecie. 

 

QForma to prawdziwa rodzina, każda osoba która ją tworzy jest w niej zakochana z wzajemnością.


Kategorie