Torba na zakupy z woreczkami Be Good

Marka: Be Good
BG000001
Dostępność:
Na magazynie

149,00

Autorska i jedyna w swoim rodzaju torba na zakupy Be Good. Mając ją zawsze ze sobą czy w samochodzie posiadasz najpotrzebniejsze rzeczy do zrobienia zakupów Zero Waste. :)

Torba Be Good sprawia, że robienie zakupów to naprawdę nic trudnego. Nie musisz już kupować toreb, co prawda wielokrotnego użytku, ale wiadomo, jak to z nimi jest, ale przede wszystkim tych cienkich woreczków do pieczywa, warzyw i owoców. 

Torba na zakupy Be Good to:

- duża, główna komora, gdzie pakuje się ziemniaki oraz inne większe gabarytowo produkty. W niej również jest kieszonka na portfel, klucze. 

Następnie zagłębiamy się dalej:

- 5 mniejszych kieszeni, a w każdej z nich po dwie siateczki zakupowe, w które pakujemy wszystko to, co na wagę lub na sztuki. Każdy woreczek ma dziurki, więc produkty "oddychają", a także sciągacz, aby zawartość nie wypadła. Mniejsze kieszonki mają kolorową nitkę dookoła, a woreczki w takim samym kolorze sznurek, więc organizacja w torbie jest rewelacyjna! 

Torba jest bardzo wygodna w noszeniu, ponieważ posiada szerokie uszy, więc na pewno nie spadnie z ramienia. 

Torba Be Good to przede wszystkim ciekawy pomysł, ale także praktyczne podejście do robienia zakupów. Jest również bardzo ładna, Autorka zadbała także o aspekt estetyczny. 

  • Szerokość: 45 cm
  • Długość: 60 cm
  • W opakowaniu: torba na zakupy + woreczki
  • Pochodzenie: Polska

Napisz swoją recenzję

Torba na zakupy z woreczkami Be Good

Torba na zakupy z woreczkami Be Good

Napisz swoją recenzję

Kategorie